چرا سئو کردن قالب وبلاگ مهم است؟

چهارشنبه 16 خرداد 1397 ساعت 05:36

با وجود این که تبلیغات، شبکه‌های اجتماعی و سایر پلتفرم‌های آنلاین قابلیت تولید ترافیک برای وبسایت‌ها را دارند اما بیشتر ترافیک آنلاین از طریق موتورهای جستجو ایجاد می‌شود. نتایج جستجوی ارگانیک علایق و سلیقه‌های دیجیتال واقعی بیشتری را پوشش داده و برای جستجوگران باهوش‌تر موثق‌تر بوده و کلیک‌های حاصل از آن بسیار بیشتر از تبلیغات پولی‌ست. برای نمونه تنها 2.8 درصد جستجوکنندگان آمریکایی روی تبلیغات کلیک می‌کنند. مخلص کلام این که ترافیکی که از طریق سئو در موبایل و سیستم‌های دستکاپی بدست می‌آورید می‌تواند حتی 20 برابر ترافیک حاصل از تبلیغات باشد.

پس همین الان دست به کار شوید و ببینید قالب وبلاگ شما از معیارهای لازم برای سئو برخوردار است یا خیر؟ اگر تازه کار هستید مطالعه مقاله مفید آموزش مقدمات سئو برای افراد تازه کار  را به شما توصیه می کنیم.

در ضمن سئو تنها کانال بازاریابی آنلاین است که اگر بدرستی برپا شود می‌تواند برای سهامدارانش برای همیشه سوددهی داشته باشد. اگر قطعه قابل اطمینان و مستحکمی از محتوا را ارائه نمایید که برای کلمات کلیدی درستی استحقاق دریافت رتبه بالا را داشته باشد، ترافیک دریافتی شما می‌تواند همانند یک گلوگه برفی در طی زمان بیشتر و بیشتر شود در حالی که تبلیغات نیازمند منابع مالی مستمر است تا بتواند به سایت شما ترافیک ارسال کند.


موتورهای جستجو روزبروز هوشمندتر می‌شوند اما باز هم به کمک ما احتیاج دارند. بهینه‌سازی سایت‌تان به ارسال اطلاعات بهتر به موتورهای جستجو کمک می‌کند تا محتوای سایت شما به درستی ایندکس شده و از طریق موتورهای جستجو نمایش داده شود. 

برچسب‌ها: سئو، آموزش
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.